OFERTA SPECJALNA

PAKIET PREMIUM
- Film ślubny od 30 minut do ….. (wybieracie sami)

- Montaż materiału w gustownej i delikatnej oprawie graficznej
z profesjonalnymi efektami własnej produkcji

- Czas pracy operatora: od przygotowań Państwa Młodych do oczepin

- Dodatkowa kamera do zadań specjalnych (GOPRO)

- Zastosowanie systemu stabilizacji obrazu

- Indywidualna niepowtarzalna

- Indywidualna niepowtarzalna czołówka ślubna
oraz zakończenie w formie teledysku

- Sesja plenerowa w inny dzień (do 4h)

- 2 operatorów, ale trzy kamery ;)


-
Dźwięk przestrzenny 5.1 – tylko przy filmie do maksimum 90 minut

- Dźwięk nagrywany z profesjonalnych rejestratorów dźwiękowych

- Ujęcia z drona zarówno w dzień ślubu jak i na plenerze

Czas realizacji – maksimum 45 dni roboczych
Końcowy materiał oddajemy na:
- BLURAY,
- pendrive w eleganckim drewnianym etui
- wersja online

CENA: telefon886 982 626 lub email biuro@pro-wideo.pl

FILMOWE WSPOMNIENIA

TELEDYSK 1

TELEDYSK 2

TELEDYSK 3

więcej filmów na YouTube

OPINIE

Barbara i Mateusz - POLECAM WSZYSTKIM !!!! Dziękujemy za tak wspaniałe uwiecznienie tych szczególnych chwil w naszym życiu :)
Magda i Piotr - No i co tu napisać jak słów brak?! Lepiej wybrać nie mogliśmy. Tak jak obiecaliście- film obejrzeliśmy bez przewijania. I myślę, że bardzo często będziemy do niego wracali. Praca z Wami to była przyjemność. Profesjonalni wtedy kiedy trzeba, ale przede wszystkim normalni ludzie z pozytywnym podejściem do życia i do innych ludzi, z mnóstwem pomysłów i pasją w realizacji tych pomysłów. DZIĘKUJEMY- bo co innego można napisać. Dzięki Wam jeszcze lepiej zapamiętamy Nasz Wielki dzień. Pozdrawiamy Ubrudzeni i szczęśliwi Wariaci Para Młoda
Agnieszka i Jarosław - W tym szczególnym dla Nas dniu wybór Waszej firmy okazał się jak najbardziej trafny. Wasza energia i poczucie humoru w połączeniu z ogromnym doświadczeniem sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z materiału w postaci filmu jak i również ze zdjęć. Są one dynamiczne i wyraziste, a to przekłada się na fakt, że nie są nudne. Wielkim uznaniem i zachwytem cieszą się wśród naszych gości i znajomych ujęcia i zdjęcia w plenerze. Cieszymy się, że to właśnie Wam zaufaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnie wykonanej usługi.
Danuta i Rafał - Bardzo chciałam podziękować Wam za świetny film. Doskonałe ujęcia, żywe czołówki i za udokumentowanie tego najwspanialszego dnia w moim życiu. Miło ogląda się to, co jest dopracowane dokładnie w każdym calu. Współpraca z Wami to czysta przyjemność, miła i przyjazna atmosfera, ciekawe, a co najważniejsze niebanalne miejsca plenerowe, które ubarwiają film i zdjęcia. Chciałabym, żeby każda młoda para była tak zadowolona jak My oglądając cały reportaż. Gorąco polecam wasze usługi wszystkim narzeczonym, bo ważne jest to żeby z uśmiechem na ustach powracać do tych wszystkich ujęć... tak jak robię to do tej pory. Pozdrawiam serdecznie. :):)
więcej opini


WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE PRO-WIDEO Nowy Sącz -2023
Pro-Wideo profesjonalne wideofilmowanie - premium